Dziś kiedy uczniowie w pełni rozpoczynają wakacje warto wrócić do zakończenia roku szkolnego z minionego piątku.

W pełni słońcu mogliśmy pożegnać się z całą społecznością szkolną. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego już w Jedynce poloneza w wykonaniu klas ósmych oraz ślubowania uczniów opuszczających szkołę.

Pani Dyrektor Bożena Sulejewska podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym i życzyła dobrych, wartościowych wakacji.

Wśród zaproszonych gości byli Burmistrz Połczyna-Zdroju Pan Józef Nizioł, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Wasilewska oraz Pan Grzegorz Tomaszewicz z Biura Podróży AGA-TOMA sponsor nagrody Specjalnej.

Kiedy wyróżnieni uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor oraz wychowawców nagrody książkowe przeszliśmy do pożegnania absolwentów. Ocierając łzy wzruszenia podziękowali za czas spędzony w Jedynce.

Wszystkim życzymy udanych wakacji, a nauczycielom i pracownikom zasłużonego urlopu.

Do zobaczenia we wrześniu!