Z początkiem nowego roku szkolnego placówki, które były reprezentowane przez największą liczbę drużyn w danym województwie w XXIV edycji Pucharu Tymbarku, otrzymały nagrodę specjalną – voucher na zakup sprzętu sportowego. Najliczniejszą reprezentację w województwie zachodniopomorskim, bo aż 7 zespołów, miała właśnie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju.

Aż 193 zespoły z 16 nagrodzonych szkół łącznie wzięły udział w XXIV edycji Pucharu Tymbarku. Niekwestionowanym zwycięzcą w tym zestawianiu są: Szkoła Podstawowa nr 14 im. Błękitnej Armii w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) oraz Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie (woj. małopolskim), których reprezentacje liczyły aż 21 drużyn. Turniej cieszył się dużą popularnością również w Szkole Mistrzostwa Sportowego Tychy (16 drużyn), Zespole Placówek Oświatowych w Klimontowie, Szkole Podstawowej nr 48 im. gen. Józefa Hallera w Gdańsku i Szkole Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze (po 13 drużyn).

Cieszymy się, że nasza szkoła znalazła się w gronie zwycięzców.

Wierzymy, że w XXV edycji turnieju zawalczymy z kolejnymi zespołami o awans do Finału Ogólnopolskiego w Warszawie.

Nagrody za zgłoszenie największej liczby drużyn, które wezmą udział w turnieju, są dodatkową motywacją dla szkół do tego, by dawały szansę występu w rozgrywkach jak największej liczbie zainteresowanych. Udział w Pucharze Tymbarku nic nie kosztuje, za to jest dla dzieci świetną przygodą i może być początkiem rozwijania piłkarskiej pasji, jak również budowania zdrowych nawyków i zwiększania zaangażowania dzieci w życie szkoły.

Nasza szkoła dzięki tej nagrodzie doposażyła się w nowe bramki do gry 1×1 oraz pierwszej piłki  oraz w potrzebny sprzęt sportowy.